Wszystko, co musisz wiedzieć o Samsung Galaxy S23 Ultra

Wszystko, co musisz wiedzieć o Samsung Galaxy S23 Ultra

Jeżeli kogoś interesuje smartfon nowej generacji z wyższej półki cenowej, to powinien zainteresować go model Samsung Galaxy S23 Ultra. Trzeba zapłacić prawie 7000 zł, ale w zamian otrzymuje się wielofunkcyjne urządzenie, z licznymi możliwościami. Cieszy się szeregiem pozytywnych opinii, dlatego pora sprawdzić, z czego to wynika. Jego specyfikacja techniczna zrobi wrażenie na wielu osobach, to samo można powiedzieć o unikalnym designie.

Jaki jest smartfon Samsung Galaxy S23 Ultra?

W przypadku smartfona Samsung Galaxy S23 Ultra można mówić o matrycy 200 mpix, co przekłada się na niezwykle szczegółowe zdjęcia, które wchodzą rewelacyjnie o każdej porze dnia i nocą. Urządzenie idealnie nadaje się do rozrywki i pracy, jest wobec tego uniwersalnym wyborem. Zaletą będzie również bardzo wydajny procesor, to samo można powiedzieć o szybkim sporządzeniu notatek dzięki wbudowanemu rysikowi. Samsung Galaxy S23 Ultra, można zapomnieć o dodatkowym aparacie fotograficznym.

Zapewnia kadrowanie na najwyższym poziomie, możliwość zwiększenia rozdzielczości szerokokątnego aparatu. Obrazy są niezwykle wyraziste, nie tracą na jakości nawet w przypadku obróbki typu przycinanie i powiększanie. Słabe warunki oświetleniowe przestają być problemem, a wideo będzie zawsze nieporuszone dzięki automatycznej stabilizacji obrazu. Do wykorzystania jest także profesjonalna aplikacja Expert Raw, dzięki której można kontrolować dynamikę i eksploryzację kadrów. Technologia super HDR podkreśla najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu żadne detale nie zostają pominięte.

Co ma do zaoferowania Samsung Galaxy S23 Ultra?

Samsung Galaxy S23 Ultra ma sporo miejsca do zapełnienia, do wykorzystania jest 256 GB, 512 GB lub nawet 1 TB. Można wobec tego zapisać ogromne ilości dokumentów, zdjęć, filmów. Smartfon wspaniale poradzi sobie z nawet najbardziej rozbudowanymi grami, a wszystko to dzięki niezwykle wydajnemu procesorowi Snapdragon 8 Gen 2, pamięci RAM 8/12 GB. Użytkownicy będą zadowoleni, gdy doświadczą płynnego działania. Można wobec tego liczyć na świetną rozrywkę przez długi czas, co zapewnia bardzo wydajna bateria. Akumulator ma pojemność 5000 aMh, więc szybko się nie rozładuje nawet przy intensywnym użytkowaniu, na co wpływa również inteligentne oszczędzanie energii.

Dobrą wiadomością jest również szybkiej baterii, dzięki czemu nie trzeba długo czekać. Na korzyść smartfona przemawia też bardzo jasny wyświetlacz, który nie męczy oczu i pozostaje czytelny nawet przy słabym oświetleniu. Nieprzeciętna płynność została zagwarantowana dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania, do 120 Hz. Samsung Galaxy S24 Ultra zasługuje na uwagę także pod kątem designu, prezentuje się bardzo efektownie. Producent zastosował plastik pochodzący z recyklingu, naturalne barwniki, szkło. Nawet kolorystyka została utrzymana w zgodzie z naturą, podobnie jak opakowanie przyjazne środowisku. Samsung Galaxy S23 Ultra jest odporny na kurz, ma bardzo wytrzymałą obudowę, szkło niepodatne na zarysowania i upadki.

Czytaj również  Zalety notebooków. Czy rynek PC upada?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *