Jak zostać partnerem banku nestbank?

Jak zostać partnerem banku nestbank?

Sieć franczyzowa, jaką tworzy Nest Bank gwarantuje możliwość rozwoju, prowadzenie biznesu na najwyższym poziomie, a przy tym jest znakomitym pomysłem na biznes. Placówka partnerska banku może zostać otwarta w dowolnym mieście, wystarczy spełnić wymagania stawiane przez Nest Bank.

Jak nawiązać współpracę z Nest Bankiem?

Proces nawiązywania współpracy z Nest Bankiem odbywa się w ośmiu prostych krokach:

  1. Staranna weryfikacja partnera, który chce prowadzić franczyzę.
  2. Spotkanie informacyjne, na którym zostają przedstawione wszystkie warunki współpracy.
  3. Akceptacja wybranej przez partnera lokalizacji.
  4. Podpisanie umowy partnerskiej.
  5. Akceptacja lokalu, w którym sprzedawane będą produkty finansowe banku.
  6. Udział pracowników w szkoleniu produktowych, na którym będą mogli zapoznać się ze szczegółami oferty oraz sposobem jej prezentacji Klientom.
  7. Otwarcie placówki franczyzowej.
  8. Rozpoczęcie działalności.

Co otrzymuje placówka partnerska banku?

Nest Bank dba o swoich partnerów, dlatego oferuje duży pakiet korzyści wynikających z nawiązania współpracy i chęci rozwijania franczyzy. Każda osoba zainteresowana współpracą otrzymuje produkty z dobrą prowizją, a także brak zakazu konkurencji. Nest Bank nie ingeruje w to, jakie inne podmioty finansowe i franczyzy prowadzi osoba zainteresowana współpracą. Klient może być właścicielem franczyzy innego banku, a to nie będzie stało na przeszkodzie nawiązaniu współpracy.

Czytaj również  Co to jest remarketing i czy naprawdę działa?

Nest Bank to instytucja bardzo nowoczesna, dlatego proponuje dostęp do mobilnego systemu, a produkty finansowe może sprzedawać nie tylko stacjonarna placówka partnerska banku (https://nestbank.pl/wspolpraca/), ale także jej wersja internetowa. To pozwala na pełną swobodę w zakresie prowadzonej działalności.

Każda osoba zainteresowana franczyzą otrzymuje również budżet marketingowy na start, a opłatę wstępną można negocjować. Jest ona ustalana wspólnie, w taki sposób, aby obie strony były usatysfakcjonowane. Warto również podkreślić, że Nest Bank tworzy wnętrze placówki, które jest przytulne i przyjazne. Pracownicy zatrudniani w danym oddziale mogą korzystać ze szkoleń tradycyjnych oraz internetowych, a nieustanny dostęp do platformy szkoleniowej powoduje, że są oni w stanie rozwijać umiejętności oraz zdobywać wiedzę na bieżąco. Kreowanie współpracy na najwyższym poziomie jest jak najbardziej możliwe.

Jak działa placówka partnerska banku?

Nest Bank dba o wszystkie franczyzy, z którymi współpracuje. Stanowią one jego wizytówkę, dlatego podmiot zadbał o ujednolicenie wystroju wnętrza, jak i przyjął wysokie standardy obsługi klientów, które każdy partner musi respektować, jeżeli chce należeć do sieci partnerskiej. Te wszystkie założenia sprawiają, że Nest Bank wyróżnia się w polskim sektorze finansowym jako instytucja godna zaufania, rzetelna i nastawiona na pomoc klientom.

Czytaj również  Do czego służą mastery IO-Link?

Doskonały wystrój i panująca tam atmosfera sprawiają, że rozmowa o produktach finansowych staje się dużo bardziej przyjemna i przede wszystkim konkretna. Każda placówka partnerska banku stoi na straży wysokiej jakości oraz dbałości o potrzeby klientów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *